Франківськ став центром інноваційної молодіжної ініціативи “МІЖ ІНШИМ”

Автор: Жанна Головенко

04 Dec, 2023 21:35

Поділитись публікацією
Франківськ став центром інноваційної молодіжної ініціативи “МІЖ ІНШИМ”

У Івано-Франківську в рамках програми UPSHIFT, спрямованої на розвиток молодіжного потенціалу, пройшов чотириденний bootcamp. 

Протягом заходу, 42 учасники з десяти команд Івано-Франківщини отримали унікальну можливість працювати над рішеннями місцевих проблем під керівництвом досвідчених менторів і тренерів.

Команди, сформовані з молодих людей віком від 14 до 24 років, зосередили свої зусилля на вирішенні різноманітних проблем.

Працювали над розвитком культури поводження з органічними відходами, сортування сміття, пропонуючи рішення, такі як встановлення компостерів у парках та школах, згуртованістю молоді, а саме учнівського самоврядування, формування лідерських навичок та вирішення проблем місцевого значення.

Представники “МІЖ ІНШИМ”, зазначають:

“Учасники заходу впродовж тижня до BootCamp досліджували проблематику, з якою їх було відібрано на участь в проєкті. Впродовж чотирьох днів за підтримки менторів_ок було вироблено шляхи вирішення проблеми та напрацьовано проєктну заявку. Попереду отримання фінансування та 10 тижнів плідної реалізації. Переходимо до реалізації проєктів”

Програма UPSHIFT в Івано-Франківській області реалізується ГО «МІЖ ІНШИМ» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Уряду Японії.

Для отримання додаткової інформації про набори на наступні хвилі програми відвідайте сторінку МІЖ ІНШИМ або офіційний сайт програми UPSHIFT.

Більше про програму на сайті: https://upshiftukraine.org/ Про UPSHIFT: UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах.

Теги: