Франківськ відсвяткує день народження ще однієї столітньої ювілярки

Автор: Людмила Баран

25 Лис, 2014 13:54

Поділитись публікацією
Франківськ відсвяткує день народження ще однієї столітньої ювілярки

Мешканка Івано-Франківська Ганна Бойко скоро, 1 грудня, відзначає 100-літній ювілей.

Ганна Андріївна Бойко народилася на Полтавщині в селі Ромодан, Миргородського району. Має вищу освіту. Працювала в галузі народної освіти вчителем, згодом – на посаді директора школи. Трудову діяльність розпочала в 1938 році викладачем математики. З 1941 по 1943 роки працювала у підпіллі та допомагала партизанам.

Ювілярка отримує пенсію за віком, має статус учасника бойових дій. Нагороджена грамотою Президії Верховної Ради, медаллю «За відвагу», орденом «За мужність» ІІ ступеня, орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, має звання «Заслужений вчитель школи».

«Для історії 100 років – піщинка, а для людського життя – серйозна дата. До сторічного ювілею доживають одиниці. У Івано-Франківську зараз лише троє таких довжителів, тому ми повинні дбати про них, вшановувати, віддавати їм усю свою турботу та увагу. Адже ці люди – є також історією нашого міста», – наголошує директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська, передає прес-служба МВК.

З нагоди столітнього ювілею Ганни Андріївни Бойко, її традиційно привітають представники міської влади та працівники Департаменту соціальної політики. Вже підготовлено розпорядження про відзначення ювілярки подякою міського голови та виділення їй одноразової грошової допомоги.