Франківськ заплатить селу Колодіївка за неприєднання до Вовчинецької ОТГ

Автор: Турій Роман

17 Січ, 2019 11:14

Франківськ заплатить селу Колодіївка за неприєднання до Вовчинецької ОТГ

Депутати Івано-Франківської міської ради на позачерговій сесії підтримали проект рішення “Про укладання угоди про співпрацю із селом Колодіївка”.

За угодою Івано-Франківська міська рада виділить селу Колодіївка, Тисменицького району 1,2 мільйони гривень на розвиток. Також мешканці Колодіївки зможуть отримати “картку івано-франківця” та доступ до медичний, освітніх послгу, що реалізовуються у Франківську, пише Курс.

Натомість сільрада Колодіївки не приймає рішень про обєднання чи приєднання до будь-яких ОТГ без погодження із Івано-Франківською міською радою.

У разі прийняття такого рішення без погодження угода припиняється на наступний день після прийняття рішення. А сільрада протягом 30 днів має повернути місту кошти отриманні в рамках ціїє угоди. Картки іванофранківця також втратять чинність.

Угода розрахована на 2 роки, з автоматичною пролонгацією ще на два, якщо у сторін не буде заперечень.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцніків пояснив, що 20 січня у Вовчинцях проведуть громадські слуханян про створення своєї ОТГ. Тому місто розпочало переговори із рядом населених пунктів про приєднання їх до Франківська.

“Ми дійшли до згоди, що село Колодіївка має більший намір співпрацювати з Івано-Франківськом”, – сказав мер, додавши, що переговори з іншими населеними пунктами тривають..

На переконання Марцінківа ОТГ створення великої Франківської ОТГ, до якої увідуть навколишні села є оптимальним. Це за його словами дасть можливість селам почуватися впевненіше.

19 січня у Франківську проведуть громадські обговорення, щодо об’єднання з Тисменицею та навколишніми селами.

На зборах обговорять питання про можливе створення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади з селами Вовчинець, Угорники, Микитинці, Крихівці, Хриплин, Угринів, Узин, Березівка, Добровляни, Загвіздя, Колодіївка, Підлісся, Підлужжя, Підпечери, Рибне, Черніїв, Чукалівка, Драгомирчани, Лисець, Старий Лисець, Радча, містом Тисмениця

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...