Франківська Архієпархія УГКЦ передала до Харкова автомобіль швидкої допомоги (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

22 May, 2022 12:11

Поділитись публікацією
Франківська Архієпархія УГКЦ передала до Харкова автомобіль швидкої допомоги (ФОТО)

21 травня архієпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин освятив ще один автомобіль швидкої допомоги.

Читайте також: Митрополит Володимир Війтишин провідав хворих зі сходу у Лисецькій лікарні (ФОТО)

Авто придбали за пожертви громад УГКЦ українців в Італії. У спільній співпраці душпастиря зазначених громад о. Василя Романюка та представників Антикризового координаційного центру Архієпархії УГКЦ авто доставили до Івано-Франківська.

Карету швидкої допомоги подарували комунальному автопідприємству спеціалізованого санітарного транспорту Харківської міської ради.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після чину освячення митрополит Володимир передав слова вдячності всім тим, хто спричинився до купівлі та транспортування автомобіля як з Італії, так і до подальшого його перевезення до Харкова.

«Нехай ця карета швидкої допомоги допоможе врятувати не одне людське життя! Віримо, що з Божою поміччю наші захисники переможуть у цій війні та незадовго запанує мир у нашій Батьківщині-Україні», – наголосив Митрополит Володимир.

На завершення архієрей поблагословив гостей із Харкова та побажав довгоочікуваного миру й перемоги для України.

«Від імені Харківського міського голови п. Ігоря Терехова, директора департаменту охорони здоров’я п. Юрія Сороколата та від усіх харків’ян хочу щиро подякувати усім жертводавцям та усім, хто приймав у цьому участь за те, що в такий важкий час для нашої країни ви знайшли можливість подарувати нашому місту такий чудовий автомобіль швидкої медичної допомоги. Він є дуже важливим в наш час для нашого міста. На цьому автомобілі будуть перевозити поранених, хворих та людей з обмеженими можливостями», – зазначив Дмитро Кійко, директор КНП «Міське автопідприємство спеціалізованого санітарного транспорту» Харківської міської ради.