Франківська Архієпархія УГКЦ передала допомогу для медиків, які лікують дітей хворих на “ковід” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

20 Nov, 2021 13:25

Поділитись публікацією
Франківська Архієпархія УГКЦ передала допомогу для медиків, які лікують дітей хворих на “ковід” (ФОТО)

Днями відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні, де лікують дітей хворих на коронавірус, отримала допомогу від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

В рамках роботи Архієпархіального координаційного антикризового центру, в особі о. Тараса Вілюри архієпархіальне управління надало допомогу Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні (вул. Коновальця) у вигляді засобів індивідуального захисту для лікарів та медичного персоналу.

З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина представник архієпархіального управління передав 225 медичних халатів та дитячі підгузники на прохання ОДКЛ для потреб працівників відділень, де лікують хворих на коронавірус дітей.

В рамках візиту до лікарні, відбулася зустріч священнослужителя Івано-Франківської Архієпархії о. Тараса Вілюри з головним лікарем ОДКЛ – Тарасом Мельником та заступницею медичного директора Наталією Митник, інформує “Галка” з посиланням на Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Відтак керівник лікарні розповів про основні напрямки діяльності та представив найбільші потреби медичного закладу на сьогодні. Спільно з Уляною Сташко, членом опікунської ради ОДКЛ та наглядової ради благодійного фонду «Фундація доброчинців», обговорили майбутні кроки допомоги.

«Сьогодні лікарня посилено проводить лікування дітей з діагнозом Covid-19. Ми стараємося впоратися з усіма викликами і врятувати всіх діток, які потребують допомоги. Проте, лікарня завжди буде рада будь-якій допомозі», – наголосив пан Тарас Мельник.

Нагадаємо, що з самого початку пандемії коронавірусу Івано-Франківська Архієпархія здійснила численні акти допомоги, подарувавши франківським лікарням два апарати ШВЛ та постачаючи засоби захисту.