Франківська архієпархія УГКЦ відправила в АТО автомобіль швидкої допомоги

Автор: Турій Роман

12 Jan, 2015 15:27

Поділитись публікацією
Франківська архієпархія УГКЦ відправила в АТО автомобіль швидкої допомоги

Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, поблагословив і освятив автомобіль швидкої допомоги, теплі речі, ковдри, продукти та власноруч виготовлені пічки для українських військових.

Читайте також: Завершилась п'ята Всеукраїнська Патріарша проща до села Крилос

Глава Церкви побажав, аби було якомога менше поранених серед наших військових, але в разі необхідності всяка поміч для рятування життя за допомогою цього автомобіля швидкої допомоги буде надана, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ відзначив, що в колоні до Маріуполя їде і група волонтерів Мальтійської служби допомоги з польовою кухнею, “щоб нагодувати тих, хто сьогодні потребує харчів, і зігріти тих, які сьогодні, можливо, страждають від холоду, бо ворог розбомбив їхні домівки”.

“Це один із багатьох десятків автомобілів, які були придбані за пожертви наших вірних”, – зауважив Блаженніший Святослав.

Отець Володимир Чорній, директор БФ “Карітас-Івано-Франківськ”, зазначив, що автомобіль швидкої укомплектований перев’язувальними матеріалами. Є все необхідне, щоб надати першу медичну допомогу.

“Хочеться, щоб Церква була ближчою до воїнів. І щоб вони пам’ятали, що Церква за них не тільки молиться, а й допомагає, чим може”, – сказав священик.

Теги: