“Ведмеді” зазнали двох поразок від “Хіміка”-2.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Перша гра

Хімік-2 – Говерла 88:68 (15:20, 33:25, 20:10, 20:13)

У першій чверті зустрічі южненці кілька разів поступилися лідерством після вдалих атак гостей здалеку, загалом за першу десятихвилинку “Хімік-2” виходив вперед на п’ять очок, а наприкінці чверті гості відігралися і пішли на першу перерву з перевагою у п’ять очок.

У другій чверті підопічні Олександра Пащенка демонстрували більш агресивну гру у захисті, та більш впевнену гру в атаці. Як наслідок, южненці вперше за гру вийшли на позначку у +13 очок, реалізували за чверть шість кидків здалеку. Та до вирішального перелому у грі було ще далеко, гості відігралися за останні дві з половиною хвилини і підійшли майже впритул, на відстань трьохочкового кидка.

Лише у третій чверті завдяки боротьбі на кожній дільниці майданчика вдалося остаточно вийти вперед і більше не поступатися до небезпечних показників.

У четвертій чверті Денис Клевзуник перетнув позначку у двадцять пунктів, на лідери “Хіміка” набрали 46 очок. У заключному епізоді матчу тренер южненців дав можливість молодим гравцям команди проявити себе у грі, і завершився матч з результатом 88:68.

Друга гра

Хімік-2 – Говерла 85:77 (19:19, 17:23, 23:19, 26:16)

У другій грі домашнього туру “Хімік-2” одержав вольову перемогу. Боротьба за лідерство йшла на майданчику до середини четвертої чверті. Господарям вдалося зробити кілька важливих перехоплень та реалізувати швидкі контр-атаки, а ключову роль відіграв у цьому вирішальному ривку капітан южненців Ілля Шавгаров – його 14 очок за останні п’ять хвилин гри вирішили долю гри.