Франківська “Говерла” розпочала сезон із двох поразок в Одесі

15 Жов, 2020 21:31

Днями франківська баскетбольна команда розпочала сезон протистоянням з “Біпою”. Двічі впевнену перемогу здобули одесити.

У першому матчі господарі ще до перерви напрацювали комфортну перевагу, відправивши в кільце суперників м’ячів на 24 очки в кожній з чвертей. Впродовж другої половини гри перевега лише зросла, що у підсумку вилилось у рахунок 90:56.

По 16 очок в “Біпи” набрали Ткаченко та Мустяца, в “Говерли” найбільше пунктів у активі Аврахова – 18. Про це інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Чемпіонат України. Вища ліга. 1 тур. 11 жовтня
“БІПА-Одеса” – “Говерла” – 90:56 (24:17; 24:13; 16:15; 26:11)

Друга зустріч виявилася більш результативною. Підопічні Павла Піскарьова виглядали впевненіше та змогли нав’язати боротьбу, проваливши лише останню чверть, в якій “жовто-чорні” набрали аж 37 очок і пробили сотню.

Герой у “ведмедів” не змінився – Сергій Аврахов з 20-ма очками, в одеситів найактивнішими були Волчанов (20) та Лопухов (18).