Франківська “Говерла” у напруженій боротьбі двічі поступилася суперникам із Луцька

24 Лис, 2020 20:16

БК “Говерла” у двох матчах гідно протистояла, але програла команді “Старий Луцьк-Університет”.

Першу гру команди почали обмінюючись влучаннями з середньої відстані. Вже при рахунку 4-8 суперники  пішли на тайм-аут. Ні “Говерла”, ні “Старий Луцьк” не володіли суттєвою перевагою.  Ближче до завершення десятихвилинки господарі активізувалися. Саме команда Павла Піскарьова пішла на перерву лідерами у рахунку  21-18, інформує Sport.if.ua.

Після перерви гості швидко вийшли вперед. Традиційно у складі “Старого Луцька” сильно виглядав Унгурян, який за дві чверті заробив 20 очок. Зусиллями Лонюка та Аврахова “Говерла” скоротила різницю до 4 очок, але команда Володимира Журжія активізувалася і це дало результат. Кінцівка чверті для гостей вийшла “ударною”. Як наслідок, 38-51 перед великою перервою.

У третій десятихвилинці Аврахов спробував повести за собою партнерів по команді і відіграти відставання. Тим не менш, зусиль капітана господарів виявилося замало. В “Старого Луцька” здалеку декілька раз влучив Прозапас, а Юрченко домінував “у фарбі”. Після влучних штрафних Юрченка перевага гостей досягнула 20 очок.

В останній чверті “Говерла” зуміла скоротити різницю в рахунку. Тим не менш, лучани контролювали хід поєдинку і впевнено довели матч до перемоги 82-93. Владислав Унгурян традиційно був найкращим за статистичними показниками (29 очок та 7 підбирань).

Говерла – Старий Луцьк – 82-93 (21-18, 17-33, 18-25, 26-17)

Стартові хвилини другого поєдинку залишилися за господарями. Декілька очок поспіль для своєї команди заробив “бігмен” Лесик. Команда Павла Піскарьова лідирувала у рахунку 9-3. Після дальнього влучання Унгуряна лучани відчули впевненість у власних силах і наздогнали суперників, а згодом вийшли вперед у рахунку. Непогано у ці хвилини виглядав Роман Бондарук, який лише у цьому сезоні дебютував у Вищій лізі. Влучні три штрафні Прозапаса “підвели риску” у першій чверті: 14-23 на користь гостей.

Друга десятихвилинка для лучан виявилася не дуже вдалою. В “Говерли” розігрався Дроздов, який влучав з середньої та дальньої дистанції. Не відставав і Лесик. Перевага “Старого Луцька” скоротилася всього до 1 очка. Однак завдяки вдалим діям Тютюнника гості пішли на велику перерву лідером 34-38.

Третя чверть стала малорезультативною. На двох команди заробили всього 23 очка. Найчастіше в опонентів влучав Лесик, а в лучан – Унгурян. Команди часто помилялися та хибили. Перед останньою чвертю команда Павла Піскарьова наблизилася до “Старого Луцька” на відстань всього одного дальнього кидка: 46-49.

Непоступливі хлопці з Івано-Франківська і не думали здаватися. Навіть після того, коли перевага “Старого Луцька” зросла до + 11 очок, господарі продовжували вірити у свій “камбек”.  Дроздов скоротив відставання до 3 очок, але на більше “Говерлу” не вистачило. У підсумку, 60-65 на користь “Старого Луцька”.

Говерла – Старий Луцьк – 60-65 (14-23, 20-15, 12-11, 14-16)