Франківська “Говерла” вдома двічі переграла “Львівську Політехніку”

21 Січ, 2020 10:03

Івано-Франківська “Говерла” в напруженій боротьбі у себе вдома двічі переграла “Львівську Політехніку”.

У першій грі “ведмеді” здолали суперників з рахунком 91:80, віддавши “Політехніці” лише першу чверть. Найбільше очок у складі іванофранківців приніс Андрій Калашніков (у його активі 33 бали), інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

“Говерла-КФВ” – “Львівська Політехніка” 91:80 (17:28, 25:16, 26:16, 23:20)

Друга гра відзначилася ще напруженішою боротьбою. Після першої чверті “Говерла” на сім очок випереджала львів’ян. У другій – суперники набрали однакову кількість балів.

Третя чверть дозволила господарям збільшити свою перевагу до +15 очок. Проте в заключній частині гри “Львівській Політехніці” майже вдалося вирівняти становище – у підсумку франківці перемогли з різницею лише в один пункт.

Найактивнішими у складі “Говерли” були Андрій Калашніков та Олексій Соловйов (обоє заробили по 20 балів)

“Говерла-КФВ” – “Львівська Політехніка” 75:74 (20:13, 23:23, 17:9, 15:29)