Франківська “Говерла” за чотири дні тричі поступилася дублерам “Хіміка” (ВІДЕО)

03 Лис, 2020 14:10

Івано-Франківська “Говерла” тричі поступилася в Южному.

Спочатку, 30 жовтня, команди провели другу кубкову зустріч, в якій “Хімік” переміг з перевагою в 9 очок і в наступному раунді зустрінеться з “СумДУ”.

Нагадаємо, в першому кубковому матчі “ведмеді” програли суперникам з Южного в 25 очок.

Майже вся друга кубкова зустріч проходила в рівній боротьбі, і це підтверджує нічия після трьох чвертей. Лише в четвертій десятихвилинці господарі майданчика змогли набити переможну перевагу – 81:72, інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

А в матчах чемпіонату картина була дещо іншою. В першій грі, 1 листопада, були “гойдалки” – кожна з команд забрала по дві чверті. Ключовою в матчі стала друга чверть, коли южненці награли на перевагу в 12 очок. Після такого відіграватися було важко, не допомогли і дабл-дабли Дроздова і Лесика. В підсумку – 77:66.

У наступній грі, 2 листопада, перевагу, здобуту ще на старті, (23:11 – перша чверть), підопічні Пащенка змогли втримати до кінця – 69:57. У “Говерли” дабл-даблами знову відзначились ті ж гравці.