Франківська “Говерла” розгромно програла “Київ-Баскету”

30 Бер, 2023 14:11

Столичний “Київ-Баскет” розгромив “Прикарпаття-Говерлу” з рахунком 83:43 у матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

“Говерла-Прикарпаття” не надто вдало розпочала матч, набравши за перші шість хвилин лише два очки і програвши цей відрізок 2:12. Після цього підопічні Євгена Мурзіна налагодили гру в атаці, хоча у підсумку першу чверть Київ-Баскет виграв 17:10.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

У другій чверті “Київ-Баскет” збільшив свою перевагу до 18 очок, вигравши десятихвилинку 22:11.

Після великої перерви кияни не знизили темп, в підсумку вигравши +40. Що цікаво: друга, третя та четверта десятихвилинки завершились з однаковим рахунком.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Ігор Дубоненко з 17 очками, у Романа Новікова 15 очок, 6 підбирань та 5 передач. У “Прикарпаття-Говерли” Артем Водолазський набрав 15 очок, до яких додав 9 підбирань.

“Київ-Баскет” наздогнав “Дніпро” в турнірній таблиці – у обох команд по 48 очок після 28 зіграних матчів.

Прикарпаття-Говерла — Київ-Баскет 43:83 (10:17, 11:22, 11:22, 11:22)