Франківська “Говерла” втретє в сезоні програла львівській “Політехніці”

29 Mar, 2023 13:39

Львівська “Політехінка-Галичина” здобула перемогу над “Прикарпаттям-Говерлою” з рахунком 78:66 у Черкасах в перший день баблу чоловічої Суперліги.

Стартові 10-12 залишились за “Говерлою”. Втім, коли “Політехніка-Галичина” налагодила свою гру, вона швидко перехопила ініціативу і на велику перерву команди пішли при +10 для львів’ян. Головні герої команди Ярослава Зубрицького в цей момент – Владлен Бережний, який впевнено почувався як під своїм, так і під чужим щитом, а також Данило Кич, який за першу половину набрав 17 очок.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

У третій чверті “Політехніка-Галичина” довела свою перевагу до 20 очок, реалізувавши за ці десять хвилин шість триочкових, хоча до цього було чотири дальніх попадань. В останній чверті львів’яни спокійно довели гру до перемоги.

Найкращим у складі переможців став Владлен Бережний, який до 30 очок додав дев’ять підбирань та три передачі.

Вигравши втретє в сезоні у “Прикарпаття-Говерли”, “Політехніка-Галичина” здобула 15 перемогу в чемпіонаті і займає п’яту позицію. Говерляни йдуть шостими з 9 перемогами.

Прикарпаття-Говерла — Політехніка-Галичина 66:78 (20:15, 15:30, 14:23, 17:10)