Франківська каноїстка Людмила Лузан на Кубку світу позмагається на чотирьох дистанціях

Автор: Зелінська Таня

19 May, 2022 15:44

Франківська каноїстка Людмила Лузан на Кубку світу позмагається на чотирьох дистанціях

Золоті олімпійські призери та чемпіони світу, у тому числі три українські екіпажі, увійшли до стартового списку всіх зірок на першому етапі Кубка світу ICF з веслування на байдарках і каное, який відбудеться вже цього тижня в Чехії.

Такий заголовок статті на сайті Міжнародної федерації каное про перші офіційні міжнародні старти цього сезону розпочинаються вже цієї п’ятниці, 20 травня, в чеському Рачіце. 

Понад 500 спортсменів з 50 країн і п’яти континентів візьмуть участь у Кубку світу, інформує “Галка” з посиланням на Федерацію каное України.

Українська команда

Жіноче каное

Особливу увагу веслувальної спільноти вже привертає жіноча C2 500, оскільки тут суперниками наших чинних чемпіонок світу Людмили Лузан та Анастасії Четверікової будуть китайські олімпійські чемпіонки Шисяо Сю і Менгя Сунь. А компанію титулованим каноїсткам складе інший український екіпаж Юлія Колесник-Тетяна Смиловенко.

Два українські екіпажі також представлятимуть Україну в класі човнів С-2 200м: Юлія Колесник-Тетяна Смиловенко та Катерина Чабанюк-Людмила Бабак.  

Одиночки: на 200м виступлять Людмила Лузан та Людмила Бабак, 500м закриють Людмила Лузан та Катерина Чабанюк, і на 1000м ганятимуться знову дві Людмили – Лузан та Бабак. 

Складається враження, що тренери збірної вирішили навантажити Людмилу Лузан «по повній програмі», оскільки вона заявлена на чотирьох дистанціях.

Також чотири дистанції заплановано для Людмили Бабак, яка веслуватиме ще й на 5000м в одиночці.

Жіноча байдарка

У жіночій байдарці цілковиті новинки та суцільний експеримент. 

Так в перегонах на 200м в одиночках візьмуть участь Наталія Докієнко та Інна Клінова.

В двійці на 200м стартуватимуть нещодавні призери міланської регати Анастасія Горлова – Людмила Кукліновська. Вони ж закриють програму і в К-2 500м.

В одиночках на 500м перевірять свої сили Наталія Докієнко та Олена Скворцова.

Також випробування пройде новий склад жіночої байдарки-четвірки. Інна Клінова, Людмила Кукліновська, Діана Танько та Анастасія Горлова вперше разом боротимуться на олімпійській дистанції 500м.

Чоловіча байдарка

“Український чоловічий екіпаж К4 очолює список чемпіонів світу 2021 року, які розпочнуть сезон 2022 року в Рачіче” (цитуємо ICF). Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін спробують довести свою силу в четвірці на 500м, де поборються з токійськими золотими та срібними призерами, Німеччиною та Іспанією.

Також на 500м стартуватимуть в двійці Олег Кухарик з Ігорем Труновим.

Олександр Сиромятніков закриє в одиночці довгі дистанції 1000м та 5000м.

Чоловіче каное

Чоловіча гонка C-1 1000 може стати однією з яскравих подій на цьому етапі Кубка світу з шістьма кращими місцями на Олімпіаді в Токіо. Україну представлятимуть наші олімпійці Павло Алтухов та Юрій Вандюк.

С-2 1000м – тут в останній момент було дозаявлено українську двійку Віктор Свиридюк – Андрій Захаров.

Павло Алтухов та Віктор Свиридюк перевірять свої сили в каное-одиночках на 500м.

В каное-двійці на 500м, відтепер новому виді олімпійської програми, два українські екіпажі поборються за високі місця: Віталій Вергелес-Андрій Рибачок і Тарас Мазовський-Даниїл Харечко.

Також на неолімпійські дистанції дозаявлено було в одиночках Олега Боровика на 200м та Віктора Свиридюка на 5000м.

Триденний кубок світу починається в п’ятницю і закінчується гонками на 5000 метрів у неділю вдень.

Бажаємо Україні перемоги!

Розклад змагань можна знайти тут.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry