Франківська каноїстка Людмила Лузан на Кубку світу виборола “золото” на дистанції 1000 м (ФОТОФАКТ)

Автор: Костинюк Олександр

21 Тра, 2022 15:53

Веслувальники збірної України завоювали три медалі (по одній золотій, срібній і бронзовій) на етапі Кубку світу, який триває в чеському Рачіце.

Саме франківка Людмила Лузан перемогла на дистанції 1000 м в каное-одиночці серед жінок, пише “Галка” з посиланням на ФКУ.

“Після першої позначки «250» Лузан була другою, після чого захопила лідерство і впевнено довела гонку до перемоги, випередивши чилійку Марію Майард на 2,4 секунди”, – йдеться в повідомленні.

До слова, в другому українському фіналі дня, за участю срібних призерок Олімпіади-2020 і діючих чемпіонок світу в «каное-двійці, 500 м» Людмили Лузан і Анастасії Четверікової, Україна теж розраховувала як мінімум на медаль. Проте у напруженій боротьбі українки поступилися і стали четвертими.