Франківська медсестра стала найкращою в Україні

Автор: Людмила Баран

17 Вер, 2014 12:33

Франківська медсестра стала найкращою в Україні

Медична сестра Центральної міської клінічної лікарні Тамара Лутчин стала дипломанткою Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності, який тривав 11-13 вересня у Черкасах.

За перемогу в конкурсі змагалися 18 учасниць з різних областей України.  У них було три етапи випробувань. Першим було тестування – за сто хвилин учасниці мали дати відповідь на сто запитань по педіатрії, хірургії, терапії, невідкладній допомозі і по інфекційних захворюваннях. Другий етап – практичні навички з усіх галузей. І третім етапом конкурсу стала хірургічна, гігієнічна обробка та демонстрація усіх етапів антисептики рук, передає прес-служба МВК.

„Сучасна медсестра має бути в повній мірі обізнаною в усіх сферах медицини, володіти усіма практичними навичками, знати комп’ютер. Такі конкурси – це, насамперед, стимул для додаткового навчання. А ще вони дають змогу познайомитися з кращими медсестрами усіх обласних центрів України, це спілкування та обмін професійним досвідом”, – зауважує дипломатка конкурсу Тамара Лутчин.

Конкурсантка підготувала подарунок для Асоціації медичних сестер України – вишитий рушник із словами відомої англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл – „Всі народи повинні зробити все, що від них залежить для того, щоб зменшити таке прокляття, як війна”.

„Ця медсестра була найкращою серед усіх медичних сестер закладів охорони здоров’я міста, саме тому ми допомогли їй підготуватися до участі в конкурсі. Особливої подяки в цій роботі заслуговують головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк, хірург Сергій Гафійчук та голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак”, – наголошує заступник головного лікаря з медсестринства Центральної міської клінічної лікарні Галина Варивода.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...