Франківська мерія учергове пробує повернутися до питання забудови садівничого товариства “Бистриця Надвірнянська”

Автор: Застава Максим

05 Feb, 2024 19:24

Поділитись публікацією
Франківська мерія учергове пробує повернутися до питання забудови садівничого товариства “Бистриця Надвірнянська”

Депутати на сесії міської ради шостого лютого можуть дозволити забудову садівничого товариства “Бистриця Надвірнянська”.

Читайте також: Міськрада просить Міносвіти та парламент не об’єднувати університети Івано-Франківська

Це випливає з рішення комісії з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації майна, пише “Галка” з посиланням на депутатку міськради від фракції “Європейської солідарності” Мар’яну Вершиніну.

“Наголосували під час комісії, завтра доголосують на сесії”, – резюмує Вершиніна.

Садівники товариства кажуть, стурбовані інформацією, яку отримали за день до рішення сесії.

“Це попри те, що влада і мер Марцінків особисто публічно обіцяв, що не допустить багатоповерхову забудову садівничого товариства”, – каже житель товариства Андрій Островський.

Мешканці нагадують, на сьогодні чинним є рішення сесії від 21 липня 2021 про запровадження мораторію на будівництво. Відтак закликають владу відмовитись від “таких незаконних рішень проти своїх громадян, а зокрема понад 1200 садівників”.

Як писала “Галка”, 20 липня 2021 року кількадесят представників садового товариства “Бистриця Надвірнянська” вийшли на акцію протесту до міської ради. Люди стверджували, що забудовник “Галицький двір” захоплює землю садового товариства та встановлює огорожу з боку вулиці Івасюка без дозвільних документів.

Тоді учасники акції зустрілися із заступником міського голови Миколою Вітенком. За його словами, міська рада не давала жодних дозволів на забудову садового товариства.