Франківська мерія замовила послуги у підприємства, що засноване місяць тому

Автор: Вадим Войтик

31 Січ, 2024 07:12

Поділитись публікацією
Франківська мерія замовила послуги у підприємства, що засноване місяць тому

Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради задля автоматизованого внесення постанов про накладення адміністративного стягнення за порушення правил паркування з підприємством, що засноване у грудні 2023 року.

Інформація про договір від 25 січня 2024 року є у системі Prozorro

За договором вартістю 96 тисяч гривень управління придбало в ТОВ “Приватна інспекція з контролю паркування” невиключну ліцензію на право використання комп’ютерної програми центральної обробки даних для автоматизованого внесення постанов про накладення адміністративного стягнення.

За даними системи bi.prozorro це перший такий договір для підприємства, яке зареєстроване 7 грудня 2023 року. Засновником компанії є львів’янин Сергій Партика.

У 2023 році ці ж послуги Івано-Франківське управління транспорту закуповувало в ТОВ “Культура паркування”. За даними аналітичної системи YouControl це підприємство теж заснував Партика, але  спільно з партнерами. 

За минулий рік управління уклало з ТОВ “Культура паркування” чотири угоди на загальну вартість в 566 600 грн.   

Як писала “Галка” у травні 2023 року Франківська мерія віддала 1,4 млн грн за встановлення зупинок новоствореному ФОПу без досвіду.

 

Читайте також: Суд скасував штраф для франківського автовласника: фотофіксації від УТІЗ недостатньо (РІШЕННЯ)