Франківська молодь з особливими потребами розповідала і співала для святого Миколая (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Гру, 2014 16:21

Поділитись публікацією
Франківська молодь з особливими потребами розповідала і співала для святого Миколая (ФОТО)

В Івано-франківському центрі реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Дивосвіт” 19 грудня відбулося свято.

Читайте також: Замість прибрати – закопати: міська влада не реагує на неприбране сміття біля міського озера (ФОТО)

До дітей завітав Святий Миколай. Йому ж молодь демонструвала вміння співати та розповідати вірші. Як повідомив в.о. директора центру Юлій Кушнір, такі заходи відбуваються щорічно.

“Щорічно ми готуємо свято. Наші діти і молодь. Підготовка триває кілька тижнів, місяць. Вони вчать вірші, пісеньку вчать. Також готують спільно з батьками костюми. Виступають, запрошують усіх до себе в гості. Щоб усі вони побачили які вони які вони талановиті, які вони мають вміння. Чекають цього свята як усі. І багато з них справді вірять – що до них приходить Миколай”

Миколай і справді завітав до вихованців. А ще, окрім батьків, прийшли і гості. Народний депутат ВР сьомого скликання Руслан Марцінків впевнений — жодна дитина міста не може залишитися без відчуття свята у цей день.

“Кожна дитина чекає Миколая, тому що кожна дитина хоче отримати подарунок, хоче бути кращою. І таке свято, яке сьогодні організували дітки, свідчить про те, що дійсно українські традиції, Миколай прийшов сьогодні до всіх дітей. І вірю в те, що він принесе нам мир, злагоду і спокій в нашій державі. Також ми сьогодні підтримали нашого франківського виробника, який виробляє гарні іграшки, а також солодкі подарунки. Ми прийшли від фракції ВО “Свобода”, аби діти мали згадку про це прекрасне свято”

Тож усі присутні отримали подарунки та солодощі.