Франківська ОВА виділила у користування двом фірмам майже 38 гектарів лісу

Автор: Борис Марія

03 Жов, 2022 16:48

Поділитись публікацією
Франківська ОВА виділила у користування двом фірмам майже 38 гектарів лісу

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук підписала два розпорядження про виділення лісових ділянок у тимчасове користування.

Зокрема, ТОВ «Інтервіза» (м.Івано-Франківськ) отримало у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку площею 10,3 га, яка знаходиться в кварталі 37 виділи 20, 23-26, 28 Марковецького лісництва державного підприємства «Івано-Франківське лісове господарство», для використання в рекреаційних цілях терміном на 49 років, повідомляє Типовий Франківськ з посиланням на Галичину.

Приватне виробничо-комерційне підприємство «АНІК» (м.Івано-Франківськ) отримало у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку площею 27,4 га, яка знаходиться у кварталі 27 виділи 1-3, 4 урочища «Діброва» Богородчанського лісництва державного підприємства «Осмолодське лісове господарство», з метою використання в рекреаційних цілях терміном на 49 років.

В обох випадках лісгоспи повинні укласти договори протягом 20 днів.

За даними сервісу Опендатабот, бенефіціарами ТОВ «Інтервіза» є Фріс Еліна Ігорівна (25%) та Ісаєнко Андрій Ігорович (25%), засновниками вказані Макаренко Артем Леонідович (16,5%), Панасюк Олександр Васильович (16,5%), Скирбашевська Тамара Василівна (17%). Статутний капітал фірми – 100 гривень.

Зазначимо, що Еліна Фріс є дочкою народного депутата Ігоря Фріса (партія «Слуга народу»).

За даними сервісу Опендатабот, бенефіціаром Приватного виробничо-комерційного підприємства «АНІК» є Арсен Володимир Борисович. Статутний капітал фірми – 500 гривень.

Слід відзначити, що погодив виділення земельних ділянок і начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Кокоць. При цьому нещодавно на сесії обласної ради він заперечував, що в області планується виділення земельних ділянок.

Читайте також: Захист прав чи тиск на пресу: розбір “Галки” про колибу, ОПЗЖ та свободу слова