Мешканці Івано-Франківська передали понад 17 мільйонів гривень військового збору

Автор: Людмила Баран

07 May, 2015 20:22

Мешканці Івано-Франківська передали понад 17 мільйонів гривень військового збору

Упродовж січня-квітня поточного року івано-франківські платники податків перерахували до Державного бюджету майже 17,1 млн.грн. військового збору. З них у квітні цього року надійшло 4,8 млн. гривень.

Про це нещодавно повідомила начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб управління доходів і зборів фізичних осіб Оксана Петришин, передає прес-служба ДПІ Івано-Франківська.

Вона зазначила, що сплата військового збору спрямовується на потреби армії, зокрема, на проведення антитерористичної операції на сході України.

Цей обов’язковий платіж запроваджено з серпня минулого року за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Від січня 2015 року розширено базу оподаткування військовим збором, зокрема, оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

«У рядку «Військовий збір» крім сум нарахованих та виплачених доходів слід зазначити загальну суму нарахованого та перерахованого військового збору. При цьому, в податковому розрахунку за формою № 1ДФ податкові агенти не будуть зазначати відомості про фізичних осіб, яким нараховані такі доходи. Також податковим агентам не потрібно подавати уточнюючий розрахунок за формою № 1ДФ за періоди 2014 року з метою відображення військового збору та сум податку на доходи фізичних осіб з нарахованих та виплачених доходів у вигляді процентів», – наголосила Оксана Петришин.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry