Франківська піджейка розповіла про нічну роботу, танці у Китаї та межу між стриптизом (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

25 Вер, 2018 09:28

Поділитись публікацією
Франківська піджейка розповіла про нічну роботу, танці у Китаї та межу між стриптизом (ФОТО)

Піджейки — аніматорки дискотек, які створюють танцювальний настрій, закликають відвідувачів до розваг. Дівчата працюють у піджей-плейсез — невеликих балконах, майданчиках, подіумах посеред залу (тумбах). Яке насправді життя піджейок та чи важко працювати у цій сфері? 

Юлія Алмазова  – 22-річна франківка, яка працює піджейкою в Україні та в Китаї. Дівчина родом із Надвірної, коли вчилася у Франківську -почала танцювати у клубах. Танцівниця розповіла OGOGO! про особливості нічної роботи, стереотипи клієнтів, заробітки і витрати на костюми.

піджейка-0173

 – Як і коли наважилася піти працювати? 

З дитинства я займалася професійною художньою гімнастикою, але отримала травму копчика і заборонили займатися гімнастикою взагалі. Як і всім дівчатам у 16 років, хотілося дискотек – я ходила на паті та дивилася на піджейок. Дивлячись на них, я сама хотіла танцювати так, як вони. З другого курсу з навчанням щось пішло не так, і я пішла в піджейство. Свою кар’єру я починала, коли мені було 17 років у франківському клубі «BOMBA». Коли закрили клуб, у 19 років я погодилася на пропозицію подруги, підписала свій перший контракт та поїхала на півроку у Китай. Звичайно, перший мій досвід був не дуже вдалим, бо ледь не впала зі сцени. Але потім все налагодилося. Також я працювала у Туреччині, приблизно шість місяців, але це не моє країна. На даний час продовжую танцювати за контрактами, але у майбутньому у мене є мрія зробити свою шоу-програму і гастролювати з нею.

піджейка-01781

 Коли починала свою кар’єру, не соромилася піджейства?

Ні, бо я дуже впевнено ішла до своєї мети. Як сказала – значить так має бути. Багато хто вважає, що всі піджейки – повії. Бо хто ж повірить, що насправді дівчина поїхала закордон просто танцювати. Я всім казала і казатиму: «Якщо б справді була повією закордоном, то давно їздила на «Porsche Cayenne». Я взагалі не зважаю на такі зауваження, бо воно не варте цього. Було багато зауважень від знайомих, але де б ти не працював, то все одно будуть обговорювати. Цього не потрібно соромитися. Якщо ти красива, вмієш танцювати та любиш піджейство, то пробуй і живи у своє задоволення».

42374590_268853653757503_773570386498420736_n

ПОВНЕ ІНТЕРВ’Ю ЧИТАЙТЕ НА OGOGO!

Теги: