Франківська СБУ оголосила підозру зраднику з окупаційної “поліції” Запорізької області (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

26 May, 2023 10:10

Поділитись публікацією
Франківська СБУ оголосила підозру зраднику з окупаційної “поліції” Запорізької області (ФОТО)

Слідчі СБУ в Івано-Франківську оголосили підозру колаборанту, який служив в окупаційній поліції села Велика Білозерка Василівського району Запорізької області. Це 43-річний місцевий мешканець, колишній приватний підприємець.

У квітні 2022 року чоловік обійняв посаду «дільничного поліцейського» у новоствореному загарбниками «відділі поліції» у Великій Білозерці. Представив його на цій «посаді» бойовик Олексій Селіванов, тодішній «начальник міліції» Енергодара.

У псевдоправоохоронному органі окупантів фігурант виконував обов’язки «оперативного чергового» та брав участь у «патрулюваннях».

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку СБУ в Івано-Франківській області.

“Поліцай здійснював каральні функції стосовно громадян України та допомагав загарбникам зміцнювати окупаційний режим. Серед іншого, він агітував місцевих мешканців отримувати російські паспорти та брати виплати від загарбників. З офіційним оголошенням російською владою про створення на окупованій території Запоріжжя структур мвд рф, посади в яких зайняли російські поліцейські, колаборанта звільнили з «поліції»”, – йдеться в повідомленні.

Слідчі СБУ оголосили фігуранту підозру за двома статтями Кримінального кодексу:
– ч. 2 ст. 111 – державна зрада;
– ч. 7 ст. 111-1 – колабораційна діяльність.

Після затримання на колаборанта очікує ув’язнення на строк 15 років або довічне позбавлення волі.