Франківська співачка переспівала відому пісню Ірини Білик: за кожен коментар та лайк під відео – 10 гривень на ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Андрій Макітра

01 Sep, 2023 20:38

Поділитись публікацією
Франківська співачка переспівала відому пісню Ірини Білик: за кожен коментар та лайк під відео – 10 гривень на ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Українська співачка з Івано-Франківська TAYNA представила офіційний ремейк популярного наприкінці 2000-х хіта співачки Ірини Білик “ОМА” та закликала користувачів мережі допомогти бійцям ЗСУ.

Про це пише “Галка” з посиланням на команду артистки TAYNA.

Нова версія пісні не лише відображає сучасне трактування пісні, але й показує співачку з нової сторони. Це новий етап у творчості юної виконавиці.

“Для мене це абсолютно нове звучання цієї пісні. Ми з командою змінили саунд та додали драйвовості. Зробили дійсно по-своєму, зі смаком!”, – розповіла TAYNA.

Сама ж Ірина Білик підтримала роботу молодої співачки. Поп-діві дуже сподобалась нова інтерпретація її колись популярної пісні.

За словами авторки каверу, зараз в неї вже не просто дитячі пісні, це вже більш дорослий та свідомий період у творчості, а отже, й зовсім інша музика.

Разом із піснею TAYNA презентувала відеороботу, яку можна переглянути на YouTube-каналі артистки. З кожного коментаря, який залишать глядачі мережі, команда артистки переведе 10 гривень на потреби української армії.

«Зараз важливо не тільки створювати та просувати українське, а ще й не забувати допомагати нашим хлопцям та дівчатам, які щохвилини захищають нас. Люди дуже змучились від війни, і в когось дійсно немає можливості донатити, тому ми з командою вирішили кожен ваш коментар та лайк монетизувати. Один ваш коментар + лайк під моїм новим відео = 10 гривень на підтримку ЗСУ!», – розповідає TAYNA.

Читайте також: "Не ховай очей": Ірина Білик підтримала ЛГБТ-спільноту україномовною піснею