Франківська спортсменка Діана Ломей посіла третє місце на Чемпіонаті Європи з джиу-джитсу

Автор: Іра Блаженко

29 Тра, 2024 16:09

Впродовж 23-26 травня в місті Гельзенкірхен (Німеччина) відбувся Чемпіонат Європи 2024 з джиу-джитсу, де взяли участь 375 спортсменів з 27 європейських країн.

Про це пише “Галка” з посиланням на Івано-Франківську обласну федерацію бразильського джиу джитсу та грепплінгу.

За результатами виступу збірна України виборола 10 медалей, серед яких одне золото, два срібла та 7 бронзових нагород. В індивідуальній боротьбі у ваговій категорії 52 кг франківка Діана Ломей виборола «бронзу». Дівчина здолала француженку, але поступилися спортсменці з Ізраїлю.

Також Діана у складі української збірної виступила у командних сутичках (коли бійці по черзі борються з суперниками, і їх результати сумуються у загальний командний залік). Тут українці стали третіми.