Франківська студентка – призерка всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Автор: Застава Максим

30 Бер, 2021 08:02

Поділитись публікацією
Франківська студентка – призерка всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Студентка ІІІ курсу факультету туризму Прикарпатського національного університету Катерина Ющук днями стала призеркою ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

Читайте також: ЗСУ за добу звільнили близько 3 тисяч кв км на півдні - ОК "Південь"

За результатами конкурсу, її наукова робота «Туризм як засіб корекції психоемоційного стану учасників АТО» була визнана однією із найкращих і нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник – доцентка кафедри туризмознавства та краєзнавства, кандидатка педагогічних наук Галина Гуменюк, йдеться на сайті ПНУ.

Загалом на конкурс було подано 100 наукових студентських робіт з різних вітчизняних закладів вищої освіти.

В університеті зазначають, що Катерина Ющук у своїй науковій роботі «Туризм як засіб корекції психоемоційного стану учасників АТО» розкрила прикладний аспект психологічного туризму. Зокрема, акцентувала на психологічних турах, які поєднують в собі комфортний відпочинок, захоплюючий туризм, найрізноманітніші та дієві методи навчання: від стародавніх практик і обрядів – до сучасних методів психотерапії. Також у роботі розкрито перспективи використання психологічного туризму для  учасників АТО в Україні.