Франківська викладачка на тренінгах в Італії вчилась покращувати інклюзію у закладах освіти (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

25 Лют, 2020 18:19

Франківська викладачка на тренінгах в Італії вчилась покращувати інклюзію у закладах освіти (ФОТО)

Викладач з Івано-Франківська побувала на тренінгах-інтенсивах в Італії.

Викладач Коледжу Університету Короля Данила Інна Варварук (Данилюк) відвідала м. Павія (Італія), взявши участь у тренінгах-інтенсивах, пов’язаних із застосуванням мистецьких проектів у навчальному процесі задля покращення інклюзії у закладах освіти.

«Pixels on Tour» – проект, який розпочався у 2018 році і завершився у 2020 році. Це міжнародний проект, що відбувається за підтримки Erasmus+ та фінансування Європейського Союзу.

Загалом учасниками проекту є діти, які переїхали до Івано-Франківська з різних областей України (Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Вінницької, Тернопільської та ін.) через різні причини. Психологічний стрес від зміни середовища впливає на процес спілкування дітей, їх адаптацію у соціальних групах, результативність навчання, рівень якості знань і бажання реалізувати свої задуми та професійні плани. При чому, як показали результати спілкування з учасниками проекту з Португалії, Франції, Італії, Польщі, це спостерігається в усіх наведених країнах. Ключовим у проекті стало використання для аналізу поведінки дітей мистецтва фотографування, яке могло показати відчуття та емоції, які викликало нове місто.

«Участь у такому проекті надзвичайно важлива, оскільки, по-перше, це хороша практика для викладачів навчатися командній роботі, вміти формувати протоколи проектів, визначати чітко основні завдання і вказувати конкретні інструменти виконання; для кожної шкільної дисципліни така методика є необхідною і можливою для застосування; по-друге, це обмін досвідом з представниками освітніх закладів з відповідних країн світу і продовження співпраці навіть після закінчення проекту. А також цей проект продемонстрував, як можна через мистецькі засоби досліджувати серйозні проблеми, зокрема інклюзію дітей, їхнє ставлення одне до одного, групову роботу, вміння комунікувати зі своїми однолітками та викладачами, створювати власні проекти різного спрямування», – наголосила координатор поїздки від Коледжу Університету Короля Данила Інна Варварук (Данилюк).

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...