Франківська викладачка перемогла на Всеукраїнському письменницькому конкурсі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

19 Чер, 2019 17:50

Франківська викладачка перемогла на Всеукраїнському письменницькому конкурсі (ФОТО)

Марія Ткачівська, доцентка, викладачка у Прикарпатському національному університеті і письменниця отримала перше місце (Диплом 1-го ступеню) на Всеукраїнському конкурсі україномовних прозових видань «DNIPRO-BOOK-FEST-2019».

Читайте також: Це можливість бути поміченою і відчувати потребу у своїй письменницькій реалізації, - Марія Ткачівська про свою четверту перемогу на "Коронації слова"

Франківка перемогла у номінації «Прозові твори (романи/повісті)» за роман «Голос перепілки», пише “Галка” з посиланням на прес-службу вишу.

Цей твір про голод очима дитини, про життя в українському селі у 30-60-х роках минулого століття, про глухі кути і світло надії завоював любов читачів цілої України.

Всеукраїнський конкурс  україномовних прозових видань «DNIPRО-BOOK-FEST-2019» цьогоріч проходив вдруге. Організатором заходу виступає “Благодійний Фонд “Ukrainian Modern Art Lab”” (Україна, м.Дніпро) та Дніпровська Центральна міська бібліотека.

Конкурсанти змагалися в чотирьох номінаціях: дитяча література (проза); прозові твори (романи, повісті); книга-переклад творів світової літератури українською (проза); найкращий дизайн книжкової обкладинки.

У конкурсі взяли участь 94 автори з 31 міста України. На конкурс також надійшли книги зі Словаччини та Італії.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...