Франківська викладачка пробігла 110 км Татрами і виборола “бронзу” міжнародних змагань (ФОТО)

Автор: Турій Роман

31 Сер, 2021 08:32

Учасниця франківського бігового клубу Gutsul Running Club, викладачка англійської мови Анастасія Дорошенко 28 серпня здобула “бронзу” міжнародних бігових змагань ULTRAJANOSIK.

Вона пробігла 110 км високогір’ям одразу 2х країн: мальовничими польськими й словацькими Татрами.
18годин й 25хвилин знадобилося спортсменці, щоб фінішувати 110-ти кілометрову дистанцію та вибігти на третю позицію у абсолюті серед жінок.

ULTRAJANOSIK – щорічні міжнародні змагання з скайраннінгу (біг високогір’ям), які проводяться одразу у 2х країнах: польських та словацьких Татрах.

Спортсмени, які обирають дистанцію ULTRAJANOSIK LEGEND 110км, розпочинають забіг зі Словаччини, долаючи відрізок довжиною 40км через словацькі Високі Татри. Особливістю відтинку є via ferrata – сталевий канат, натягнутий вздовж маршруту, який періодично (кожні 3-10 метрів) прикріплений до скелі й у комплексі з додатковими сходинками, драбинками та іншими допоміжними елементами слугує для
безпечного проходження скелястих ділянок. Трейл для прикарпатської спортсменки плавно перетворився у забіг з перешкодами та елементами скелелазіння.

“Мені не віриться, що це все відбулося з нами! 18 годин 25 хвилин тотального переосмислення й концентрації: частина траси схожа на Горганські масиви, тільки ще лютіші і без жодної кольорової живності. Татри ладні з’їсти вас за неувагу, як маленьке печенько Орео і їм по цимбалах попередні здобутки”, – емоційно описула пригоду спортсменка.

“Погода також додавала жару: у зв’язку з погіршенням погодніх умов організатори прийняли рішення не пускати спортсменів цього дня на гору Рогатка(прим.- частина дистанції). Мотивували на шляху суперниці, яких довелося догнати й забігти на 3 місце, щоб прикарпатських гуцулів знали усюди!
Надзвичайно приємно, що усі учасники-іноземці знають про Україну і говорять приємні речі❤️ А тепер знатимуть й Прикарпаття “, – написала Анастасія в соцмережах, інформує “Галка”.