Франківське дербі: “Ураган” вдруге переграв “Візу-Вторму” і вийшов в 1/4 Кубка України (ВІДЕО)

04 Feb, 2019 15:41

У неділю, 3 лютого, відбувся другий матч кубкового протистояння між франківськими клубами “Ураган” та “Віза-Вторма”.

Нагадаємо, перше історичне “франківське дербі” в рамках 1/8 фіналу Кубка України зібрало справжній аншлаг і закінчилося перемогою “ураганівців” з рахунком 4:2.

Напередодні дербі команда Івана Скіцка підсилилася екс-ураганівцем Василем Кефою, який повернувся після нетривалого перебування у Латвії, інформує Sport.if.ua.

Матч розпочався доволі обережно. Обидві команди старалися щось створити, але більше хвилювалися за цілісність власних воріт. “Віза-Вторма” нагнітала, та “Ураган” грамотно гасив спроби суперника забити гол. Перший небезпечний момент створили підопічні Івана Скіцка. Назар Швед опинився на ударній позиції після обрізки гравців “Урагану”. Однак, з вигідної позиції молодий гравець не влучив у ворота.

“Дракони” відповіли супершансами – Михайло Макогон, який всю гру провів в рамці “мануфактурників”, протягом декількох секунд парирував надзвичайно небезпечні удари. Взагалі, досвідчений голкіпер виручав, як міг. Втім, до перерви в епізодах із автоголом Романа Кіндратіва та першим влучним ударом Артема Фаренюка голкіпер був безсилим.

2:0 після першого тайму і “Віза-Вторма” мусила забивати вже аж чотири голи, щоб перевести протистояння у додатковий час.

Після перерви “Ураган” не дав супернику шанс відігратися і забив ще тричі. Єдине, що вдалося “мануфактурникам” – це гол Андрія Сімки наприкінці матчу. Ветеран вийшов на побачення із Володимиром Кардашем та перекинув голкіпера. М’яч від перекладини впав за лінію воріт “Урагану”.

У підсумку – 5:1 на користь “Ураганівців” і 9:3 за сумою двох зустрічей. “Дракони” впевнено проходять до чвертьфіналу національного кубка.

Серед можливих суперників у наступному раунді: “Manzana” (Київ), “Альтернатива-Сервіт” (Київ), “ХІТ” (Київ), “Сокіл” (Хмельницький), “Титан” (Покровське), “Продексім” (Херсон), “Food Centre СумДу” (Суми).