Франківське комунальне підприємство купило на аукціоні халабуду по 530 доларів за метр площі

Автор: Застава Максим

15 Apr, 2021 20:53

Поділитись публікацією
Франківське комунальне підприємство купило на аукціоні халабуду по 530 доларів за метр площі

Івано-Франківське комунальне підприємство “Полігон ТПВ” перемогло в торгах за продаж об’єкта державної власності площею 16,9 кв.м у селі Черніїв Івано-Франківської ОТГ. При початковій ціні в 29947 грн. КП “Полігон ТПВ” виграло торги з ціною в 251 500 грн. без ПДВ.

Читайте також: 208 франківських воїнів отримають з бюджету по 10 000 гривень на реабілітацію

Відповідна інформації міститься на сайті Prozorro.Продажі.

Об’єктом продажу було приміщення лікарні ветеринарної медицини за адресою Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, с. Черніїв, вул. Стасюка, 6а. Одноповерхова цегляна будівля ветлікарні загальною площею 16,9 кв.м. Рік побудови – 1985. Фундамент – бетон, стіни цегляні, покрівля – шифер. Підведений газ. Опалення автономне.

В аукціоні взяли участь загалом 12 підприємців та одне комунальне підприємство.

“Напевне, варто привітати комунальне підприємство, основна діяльність якого пов’язана з утилізацією сміття, з вигідною покупкою. Чи скоріше, треба привітати Марцінківа, який знайшов ще один спосіб, куди витрачати кредити – у купівлю сільських сараїв”, – прокоментував підсумки аукціону депутат Івано-Франківської районної ради Вадим Войтик.

“Хтось заперечить, що може цінність є в землі в центрі села. Де бізнес міг би збудувати вигідний комерційний об’єкт. От тільки ми ж говоримо не про бізнес, а про бюджет Івано-Франківська. З яким продовжує цинічно гратися патріотичний мер.

Цікаво, чи передбачено хоч якимось документом право для КП на такі витрати? А бюджетом міста такі витрати передбачені? І якщо ні, то чи не є подібне самодурство черговим потенційним криміналом, на яке знову закриють очі правоохоронці?”

Цікаво, що з різницею лише в 500 грн. друге місце у змаганні за сільську нерухомість посів начальник відділу державних закупівель Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Богдан Хоминець. Він готовий був заплатити за об’єкт 251 тис. грн. Як свідчить декларація чиновника за 2020 рік, його середньомісячна зарплата складала 16,9 тис. грн. Також за рік чиновник отримав 30 тис. грн. пенсії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, навіщо КП “Полігон” відчайдушно змагалося на аукціоні за приміщення в Чернієві