Франківське комунальне “Сервіс паркування” очолила викрита на хабарництві менеджерка

Автор: Вадим Войтик

17 Oct, 2023 15:05

Поділитись публікацією
Франківське комунальне “Сервіс паркування” очолила викрита на хабарництві менеджерка

Виконуючою обов’язки директора комунального підприємства “Сервіс паркування” Івано-Франківської міської ради призначено ексменеджерку “UA: Карпат” Наталію Кияницьку. У 2020 її затримало СБУ “на гарячому” після отримання чергового хабаря у службовому кабінеті.

Інформація про виконання обов’язків з’явилася в аналітичній системі YouControl.

Керівник підприємства Валерій Паланюк з липня 2023 року в цей час проходить військову службу.

В коментарі “Галці” Наталя Кияницька повідомила, що працює на цій посаді вимушено.

“Я буквально на кілька місяців, бо наш директор воює. Знайдуть кандидатуру і буде інша кандидатура на цю посаду. На роботу мене брав не мер, а Валерій Паланюк”, – сказала Наталія Кияницька у телефонній розмові з журналістом видання. 

Пані Кияницька очолювала прикарпатську філію ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», відоме як “Суспільне. Карпати” та “UA: Карпати” з 2017 року. 

Першого грудня 2020 року на офіційній сторінці Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області повідомили, що менеджерку “UA: Карпат” затримали після отримання чергового хабаря. В її кабінеті правоохоронці провели обшук та задокументували протиправну діяльність.

12 квітня 2022 року вироком Івано-Франківського міського суду Наталію Кияницьку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та призначено покарання у виді штрафу в 17000 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в структурі державних телерадіокомпаній України строком на один рік.

 

 

Читайте також: На Прикарпатті викрили посадовців колоній, які спробували нажитися на праці в’язнів