Франківське видавництво презентувало другу частину фентезі-трилогії всесвітньо відомого фантаста Кевіна Дж. Андерсона (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

05 Лип, 2024 16:12

Поділитись публікацією
Франківське видавництво презентувало другу частину фентезі-трилогії всесвітньо відомого фантаста Кевіна Дж. Андерсона (ВІДЕО)

Івано-Франківське видавництво «Медіасон» представило український переклад другої частини історії американського письменника Кевіна Джей Андерсона під назвою «Війна помсти». У додаток до цього – першу частину трилогії «Хребет дракона» створили в аудіоформаті.

Читайте також: Всесвітньо відомий фантаст Кевін Дж. Андерсон презентував франківцям свій новий твір (ФОТО)

Про це інформує “Галка” з посиланням на сюжет “РАІ”.

Головний редактор та директор видання Владислав Сукенник розповідає, що автору надзвичайно сподобався їхній стиль, тому вже наступну трилогію буде проілюстровано митцем з Тернополя і серія книг вийде на американський ринок в українському оформленні.

Першу частину фентезі-серії Кевіна Джей Андерсона під назвою «Хребет дракона. Розбудити Дракона» створили в аудіоформаті. Озвучив її актор озвучування Ілля Грибанов. Робота над аудіокнигою тривалістю 22 години зайняла в хлопця близько двох місяців. Каже, що найважливіше – це відчути героїв та зрозуміти їхній характер.

Загалом серія книг Кевіна Джей Андерсона «Розбудити Дракона» буде складатися із трьох книг.

Як писала “Галка”, сам автор назвав українське видання одним із найкращих іноземних видань його творів за всі часи.

“Неймовірні ілюстрації, чудова обкладинка – все це є в українському виданні, на відміну від американського видання”, – сказав Андерсон.

Також видання книги відзначили у Голлівуді.