Франківські баскетболістки на турнірі у Харкові здобули перемогу

Автор: Борис Марія

15 Кві, 2016 07:31

У Харкові пройшов фінальний етап щорічного зимового турніру з баскетболу 3х3 – Winter Basket Battle 3×3.

На майданчику зустрілись команди у категоріях “чоловіки”, “жінки” та “юнаки”, інформує sport.if.

Команда Івано-Франківської області у складі гравчинь БК “Франківськ” Дарії Завідної, Вікторії Карєвої та Тетяни Гаїв посіли перше місце, обійшовши колективи “Хто зверху” та “Суперкрихітки” з Харкова.

У категорії “чоловіки” 1 місце виборола команда “Фонд Олександра Фельдмана”, яка перемогла команду “Оg-shop.in.ua”. Третє місце посіла команда “Діти” з Полтави.

В категорії “юнаки” 3 місце посіла команда “No excuses”, за чемпіонський кубок у фіналі зустрілись команди “Hups” – “Laviss”, де сильнішими виявились останні.