Франківські баскетболістки на виїзді обмінялися перемогами з БК “Київ-Баскет” (ВІДЕО)

15 Лют, 2021 17:39

Окрилені перемогою в кубковому матчі франківки дали гідний бій “Київ-Баскету”.

Вже в першій грі гості показали, з яким характером вони приїхали позмагатися з фаворитом, і у них майже все вдалося, пише Sport.if.ua. Киянки впевнено виграли лише першу чверть, надалі “пантери” змогли вирівняти гру і тримати інтригу майже до кінця, однак не більше того.

В один момент четвертої чверті різниця складала лише -4, але на фінальному відрізку господарки були влучніші і завершили перемогою 83:73.

Все, що не вдалося в першій грі, повернулося наступного дня у подвійному розмірі. Франківські баскетболістки після сенсаційної першої чверті (13:30), так і не дали суперницям наздогнати себе протягом матчу – 74:81.

MVP протистояння стала гравчиня “Франківська” Ганна Рульова (66 очок за дві гри), яка знає суперника краще за всіх, адже раніше виступала саме за столичну команду.

“Київ-Баскет” – БК “Франківськ-ПНУ” – 83:73 (25:19, 24:23, 15:12, 19:19)

“Київ-Баскет” – БК “Франківськ-ПНУ” – 74:81 (13:30, 23:14, 21:23, 17:14)