Франківські баскетболістки не змогли переграти столичну команду в першому кубковому протистоянні

Автор: Костинюк Олександр

25 Січ, 2019 09:42

Перший чвертьфінальний матч кубка України між БК “Франкіськ-ПНУ” та “Київ-Баскетом” завершився на користь гостей.

23 січня у Кубку України серед жіночих команд відбулося декілька матчів на стадії 1/4 фіналу. Зокрема, в Івано-Франківську свою першу з двох зустрічей провели БК “Франківськ-ПНУ” та “Київ-Баскет”.

Суперництво колективів мало доволі драматичний характер, інформує Sport.if.ua.

Першу чверть “Київ-Баскет” закінчив з перевагою у 8 пукнтів, а на велику перерву команди пішли за рахунку 3346 на користь гостей зі столиці.

Франківки вийшли на матч, маючи певні кадрові проблеми, адже участь у кубковій грі не змогли прийняти одразу три гравчині основного складу. До того ж, по ходу матчу прикру травму отримала баскетболістка стартової п’ятірки Вероніка Космач.

Втім, господарки паркету знайшли в собі сили відіграти відставання. Зокрема, після влучних штрафних кидків Міріам Уро-Нілє “Франківськ” скоротив відставання до чотирьох пунктів – 55:59.

Але заключну 10-хвилинку “Київ-Баскет” провів на емоційному підйомі, завершивши матч на свою користь 72:80.

Матч-відповідь між цими командами у цій парі відбудеться 3 лютого у Києві.