Франківські баскетболістки обмінялися перемогами з “Вінницькими Блискавками”

26 Jan, 2021 09:13

“Пантери” в усіченому складі обмінялися перемогами з “Вінницькими Блискавками”.

Відразу декілька гравців господарок не змогли взяти участь у матчах (Вероніка Космач, Анна Гвічіані, Ксенія Афанасьєва, Вікторія Карєва, Дарина Завертайло) – хто через хворобу, хто через травму. Попри такі втрати, франківки все одно вважалися фаворитами протистояння.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

У першій грі приймаюча сторона підтвердила свій статус і вже з першої чверті набила солідну перевагу – 26:9. У другому відтинку матчу мінімально перемогли вінничанки – 12:13. По перерві у гостей нічого не виходило, і обидва наставники вирішили більше дати пограти усім наймолодшим. До завершення “пантери” змогли ще збільшити відрив, і фінальна сирена зафіксувала перемогу “червоно-чорно-білих” – 79:57.

А наступного дня “блискавки” знайшли протидію підопічним Юрія Процюка і перемогли у трьох чвертях. У другій половині гри команди йшли “нога в ногу”, але гості змогли здобути необхідну для перемоги перевагу – 88:92.

“Франківськ-ПНУ” – “Вінницькі Блискавки” 79:57 (26:9; 12:13; 17:15; 24:20)

“Франківськ-ПНУ” – “Вінницькі Блискавки” 88:92 (22:27; 26:11; 22:29; 18:20)