Франківські баскетболістки у драматичному матчі поступилися суперницям з Одеси

02 Бер, 2020 09:13

“Франківськ-ПНУ” продовжив серію без перемог в жіночій Суперлізі.

Матч проти одеського “ІнтерХіму” розпочався доволі добре для господарок майданчика, які виграли першу чверть – 23:17, інформує Sport.if.ua.

Проте, у другій чверті гра в підопічних Юрія Процюка зовсім не йшла, тож одеситки зуміли не лише відігратись, а й піти на велику перерву лідерками – 34:41.

Надолужити згаяне “пантерам” вдалося аж в середині четвертої чверті, коли рахунок вперше зрівнявся – 61:61, а згодом влучна трійка від Ксенії Афанасьєвої вивела “Франківськ” вперед – 64:61.

Але у вирішальний момент нерви виявилися більш міцними в одеситок, а завершальна триочкова спроба від Олени Тетерук виявилася невлучною. У підсумку – 68:71 на користь гостей.

Найрезультативнішою у матчі стала Світлана Колібабчук, що накидала у кошик франківок 17 очок. Натомість у господарок найвлучнішою стала Вероніка Космач – 16 очок.

За підсумком ігрового вікенду “Франківськ-ПНУ” залишився на п’ятому рядку жіночої Суперліги.

Наступний свій матч БК “Франківськ-ПНУ” зіграє 7 березня, коли вдома зустрінеться з чинним чемпіоном України столичним “Динамо-НПУ”.