Франківські баскетболістки у напруженій боротьбі поступилися столичній команді

Автор: Застава Максим

11 Лют, 2019 15:43

10 лютого у жіночій Суперлізі “Київ-Баскет” переміг у гостях “Франківськ-ПНУ” 78:61.

Київські баскетболістки з перших хвилин матчу включилися у гру. Вони виграли перший період 24:10. У другій чверті Франківськ вирівняв гру, але скоротити відставання до перерві не зумів. 46:30 – за такого рахунку команди пішли відпочивати, пише “Галка” з посилання на прес-службу “Київ-Баскет“.

По-справжньому господарки почали опиратися у третій чверті. І не просто опиратися, а доволі швидко надолужувати згаяне. Уро-Ніле, Гвічіані, Огороднікова раз-пораз влучали у кошик киянок, перехопивши чи підібравши м’яча. Третю чверть Франківськ виграв 22:12, скоротивши таким чином відставання у рахунку до -8. А на початку четвертої десятихвилинки Огороднікова наблизила свою команду до рівноваги ще на два очка – 54:58. Втім, сенсація не встигла народитися. Київ-Баскет  впевнено довів гру до переможного завершення 78:61.

Найрезультативнішою у матчі стала Міріам Уро-Ніле (Франківськ) – 27 очок.