Франківські баскетболістки в напруженій боротьбі переграли суперниць з Бердянська

14 Jan, 2019 13:43

У неділю, 13 січня, БК “Франківськ-ПНУ” у напруженому матчі переграв “Чайку-ДЮСШ Бердянськ”.

Напередодні очного поєдинку обидві команди зазнали суттєвих втрат. У складі “Чайки” через травму гру пропускала найрезультативніша баскетболістка сезону Олександра Радулович. А за франківську команду не зіграла Аріна Білоцерківська, яка продовжить кар’єру в Польщі.

Першими до гри без основних форвардів пристосувались гості із запорізької землі: вже на екваторі десятихвилинки перевага гостей сягнула восьми очок – 12:20, інформує Sport.if.ua. Після цього франківки заграли активніше і, здійснивши ривок 12:0, перемогли у першому відрізку гри – 24:20.

Не збавили обертів “пантери” і в другій чверті, протягом якої завляки вдалим діям Олени Огороднікової та Вероніки Космач вдалося збільшити перевагу, – сирена на велику перерву зафіксувала восьмиочковий гандикап прикарпаток – 48:40.

Після відпочинку гравчині “Франківська” віддали ініціативу гостям, які зуміли скоротити відставання до п’яти очок – 60:55.

У четвертій чверті команди влаштували баскетбольні “гойдалки”, не відпускаючи одна одну більше, ніж на три пункти. Переломною у десятихвилинці стала “трійка” Ольги Боровець, що зрівняла рахунок (70:70) за дві хвилини до фінальної сирени. Згодом два з фолом та чотири поспіль штрафні від Олени Огороднікової дозволили команді вийти вперед і перемогти – 79:76.

Найвлучнішою у складі франківок стала Олена Огороднікова, що набрала 23 очки.

19-20 січня у БК “Франківськ-ПНУ” запланований вояж до Києва, де підопічні Юрія Процюка зіграють спарені поєдинки проти “Динамо-НПУ” та “Київ-Баскет”.