Франківські баскетболістки вибороли перемогу першого етапу чемпіонату України 3х3 (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

01 Лип, 2020 21:02

В київському Гідропарку відбувся перший етап чемпіонату України 3х3, за підсумками якого визначилися переможці у жіночій першості.

У підсумку чемпіонками київського турніру стала команда «Франківськ-1» (склад: Ганна Рульова, Вероніка Космач, Христина Філевич, Міріам Уро-Ніле), яка в фіналі перемогла колектив з Одеси з рахунком – 20:5. Приємно, що третє місце посіла ще одна наша команда – “Франківськ-2”, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт міста Івано-Франківська.

Кращим гравцем (MVP) жіночої сітки змагань було визнано Ганну Рульову з команди чемпіонок.

Наступний тур чемпіонату України 3х3 відбудеться 11-12 липня у Хмельницькому, де франківки намагатимуться не збавляти обертів та змагатися виключно за перемогу.