Франківські баскетболістки зазнали двох домашніх поразок від суперниць з Києва

06 Гру, 2020 15:35

5 та 6 грудня в рамках шостого туру жіночої Суперліги з баскетболу БК “Франківськ-ПНУ” приймав столичний клуб “Динамо-НПУ”.

В матчі п’ятого грудня в першій половині підопічні Юрія Процюка показали чудову гру. У середині другої чверті вони вели +13, але по перерві ситуація кардинально змінилася. Представниці столиці перехопили ініціативу і перед заключною частиною були попереду на 12 очок. У четвертій 10-хвилинці господарки змогли майже впритул наблизитися до гостей, але часу виправити сиутацію було вже замало – 81:83.

У матчі шостого грудня франківки знову були кращими на старті гри, і після другої чверті йшли на перерву за рахунку 46:36. Однак після цього киянки відігралися, а в заключній десятихвилинці закріпили свою перевагу – 78:89.

У турнірній таблиці місцеві баскетболістки йдуть на четвертій сходинці.