Франківські бійці здобули нагороди на Чемпіонаті Європи з джиу джитсу (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

17 Гру, 2018 13:48

Франківські бійці здобули нагороди на Чемпіонаті Європи з джиу джитсу (ФОТО)

17 грудня в редакції «Galka.if.ua» відбулась прес-конференція з переможцями та призерами Чемпіонату Європи з джиу джитсу.

На конференції були присутні спортсмени Прокіп Павлюк, Діана Ломей та Марко Сметанюк, котрі привезли нагороди.

Прокіп Павлюк боровся з французом, німцем і поляком, у розділі «no Gi» та зайняв 2 місце. У розділі «Гі» . боровся з чехом, поляком і французом та теж зайняв 2 місце.

“Я представляв дорослу категорію. Задоволений цією поїздкою повністю, адже я виконав власний план, вдячний своїм тренерам та команді. Заради них та своєї сім’ї я це все робив”,- каже Прокіп Павлюк.

Діана Ломей зайняла 1 місце в розділі «гі», 1 місце в розділі «ноу гі» боролась в змішаній категорії, перемагала хлопців больовими і задушливими.

“Мені дуже сподобалась атмосфера, було досить складно боротися з чоловіками, проте я провела 7 поєдинків з хлопцями. І хоч в мене були сильні суперники, але я їхала за досвідом та новими вміннями”,- каже Діана Ломей.

Марку Сметанюку 7 років, хлопчик боровся у категоріях “експерт”, а також в категорії 8 років. Здобув 2 місце, срібну медаль у «но гі». У цій категорії він боровся із росіянином, згодом юного спортсмена запросили в категорію з казахом. Марко всюди здобував 1 місце з больовими, відповідно 2 пояси і золоту та срібну медалі.

“Я боровся у 3 категоріях і здобув 2 пояси та 2 медалі. Боровся з хлопцями старшими на рік, на два. Було важко, але я всеодно зміг перемагати”, – каже Марко Сметанюк.

На прес-конференці Владен Лейцюсь, Президент обласної федерації панкратіону, греплінгу та джиу джитсу зазначив, що задоволений успіхом підопічних.

“Скажу чесно, сам чемпіонат та боротьба були на дуже високому рівні. Ми надзвичайно плідно поборолися. Найголовнішим нашим досягненням є безцінний досвід та 6 чемпіонських поясів, які діти здобували потом та кров’ю”, – ділиться Лейцюсь.

Івано-Франківську область представляли 21 спортсмен. Вибороли 7 золотих медалей, 6 срібних, 4 бронзових.

“Україні немає чому турбуватись, адже у Франківську дуже сильні спортсмени”, – підсумував Лейцюсь.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...