Франківські бійці зібрали комплект нагород на Чемпіонаті України з фрі-файту (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Лис, 2014 20:52

На Чемпіонаті України з фрі-файту бійці івано-франківського спорт-клубу “Альянс” вибороли повний комплект нагород.

Як розповів тренер команди Андріан Петрущак, на турнірі боролися понад 250 учасників, які представляли 4 країни. Тож на змаганнях була жорстка конкуренція – по 20-25 бійців в кожній ваговій категорії.

Франківські фрі-файтери змогли справитися з викликом і завоювали повний комплект нагород. Зокрема Іван Вульчин у вазі 63 кг взяв золоту медаль. Він отримав дострокові перемоги у всіх своїх чотирьох поєдинках. Артем Савчук у суперважкій ваговій категорії, розділі греплінг – виборов срібло Чемпіонату. Боєць мав 2 перемоги на шляху до фіналу, і тільки у вирішальному бою поступився діючому спортсмену UFC Нікіті “Алькапоне” Крилову за рішенням суддів. У вазі 84 кг Богдан Яворський задовільнився бронзою.

Іншим бійцям клубу, хоч і не вдалося дійти до п’ядесталу, але записали до активу по 1-2 перемоги, демонструючи безкомпромісні і достойні поєдинки, часто програючи суперникам всього 1 бал, зізнався “Галці” Петрущак.