Франківські діти намалювали тисячу тризубів, які відправлять атовцям (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Бер, 2018 14:34

Франківські діти намалювали тисячу тризубів, які відправлять атовцям (ФОТО)

12 березня в будівлі Івано-Франківської ОДА відкрилася виставка дитячих малюнків “Намалюй тризуб добровольцю”, інформує “Галка”.

Читайте також: Комфортний проїзд забезпечений: дороги Прикарпаття розчищають від снігу

Акція, яку ініціювали в Навчальному центрі Української добровольчої армії, разом із франківським осередком “Пласту”, приурочена до Дня добровольця, який в Україні відзначають14 березня.

Координатор акції “Намалюй тризуб добровольцю” Роман Андрусяк зазначив:

“Ця акція для підтримки бойового духу українських бійців. Шлях до перемоги важкий і тернистий, але ми сподіваємося допомогти українським добровольцям”.

Василь Абрамів, керівник Добровольчої армії Прикарпаття, каже: “Наразі налічується до 1000 малюнків. Ними діти передають свої бажання, щоб українських бійців минали ворожі кулі, і щоб вони швидше верталися до свої домів із перемогою. Певні дитячі малюнки і вироби є оберегом кожного воїна”.

За словами Василя Абраміва, частину зображень відправлять в Навчальний центр добровольчої армії, де буде створено панно, а частину – у місце розташування підрозділів армії добровольців.

10-річний Данило Андрусяк, який також взяв участь в акції, каже: “Ми хочемо намалювати 2018 тризубів, потім усі малюнки зібрати і зробити з них цифру 2018, після чого передати воїнам АТО. Вони побачать, що ми їх підтримуюємо і стануть сильнішими”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...