Франківські футболістки стали чемпіонками України (ФОТОФАКТ)

Автор: Дубінець Вікторія

11 Жов, 2017 09:04

З 1 по 5 жовтня у селі Вістовій Калуського району проходив чемпіонат вищої ліги України з футболу серед дівочих команд вікової категорії WU-15.

У змаганнях взяли участь шість найкращих команд України за підсумками минулого року та учасники фінального матчу цьогорічної першої ліги WU-15, яка проходила у Тернополі.

У групі “А” наша команда здобула три перемоги: 2:0 над збірною командою Сумської області; 4:0 над командою “Богородчанка-Надвірняночка” та 3:1 над костопільським “Ліцеєм”. Посівши перше місце у групі, команда ДЮСШ № 3 потрапила до фіналу.

У фінальному матчі ЧУ WU-15 сезону 2017 року наші дівчата перемогли команду “Пантери” міста Умань з рахунком 2:0 і стали чемпіонками України з футболу у цій віковій категорії.

Окрім кубка, грамот та медалей наша команда отримала ще й дві індивідуальні нагороди: кращим захисником чемпіонату визнана Гошій Соломія, а Козаченко Марія стала кращим нападником.