Франківські футзалісти вдома не зуміли обіграти краматорський “Авангард” (ВІДЕО)

19 Бер, 2019 14:48

Івано-франківська “Віза-Вторма” перший етап чемпіонату завершила прикрою поразкою. У центральному матчі 16-ого туру Першої ліги “мануфактурники” на домашньому паркеті поступилися краматорському “Авангарду” – 0:2.

Цей результат максимально загострив боротьбу за перемогу в “регулярці”, де все остаточно вирішиться після завершальних поєдинків.

Велика відповідальність у “матчі за 6 очок” далася взнаки: ніхто з суперників особливо не ризикував, максимально обережно зігравши у захисті. У першому таймі гра пройшла в центральній частині, і небезпечних моментів виникало мало. На початку матчу один хороший епізод створили господарі, і лише на 18-Ій хвилині краматорці належно відповіли: удар Доманського прийняла на себе стійка воріт, а після флангового проходу Іванова вдало зіграв голкіпер “Візи”.

Після перерви активнішими були “мануфактурники”: Швед у “стінку” обігрався з Сімкою, але поцілив у штангу. Кілька нагод створила і друга “четвірка” господарів. Зокрема, після удару Даніва і добивання Подолюка “Авангард” виручив воротар. На екваторі тайму гості “заробили” п’ятий фол, після чого рахунок було відкрито: після прострілу з кутового м’яч влучив у спину Сімки і по-зрадницьки залетів у сітку воріт іванофранківців – 0:1.

Надалі підопічні Олександра Хурсова діяли “другим номером”, віддавши ініціативу супернику. Класний момент створив Данів на 34-ій хвилині, але пробив поруч зі стійкою. Згодом Сімка завдав удару з розвороту – мимо. Наприкінці поєдинку команда з Краматорська перевершила ліміт фолів, однак Ігор Кушецький так і не зумів реалізувати два 10-метрові: перший дабл-пенальті потягнув Удовиченко, а другий удар прийшовся у стійку воріт.

За дві хвилини до фінальної сирени “Віза-Вторма” вдалася до гри з п’ятим польовим. Господарі довго розігрували м’яча, але до останнього удару справа не доходила. На 40-ій хвилині Цапов скористався помилкою Кефи і зі своєї половини поцілив у порожні ворота – 0:2.