Франківські іноземні студенти-медики відзначили своє національне свято Дівалі (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

13 Nov, 2023 11:44

Поділитись публікацією
Франківські іноземні студенти-медики відзначили своє національне свято Дівалі (ФОТО)

10 листопада в Івано-Франківську відбулося святкування одного з найбільших індійських фестивалів Дівалі. Свято організувала профспілка студентів-іноземців медичного університету.

Про це пише Галка з посиланням на сайт університету.

Дівалі – це п’ятиденне свято-фестиваль, що символізує перемогу світла над темрявою. На знак цієї перемоги повсюди запалюються свічки та ліхтарики. Після трирічної перерви через пандемію та війну, студенти відновили святкування й влаштували свято вогнів та культури.

Учасники заходу насолоджувались традиційною індійською кухнею. Також студенти влаштували церемонію нагородження, надаючи почесні звання гостям. Присутні мали змогу приєднатися до цікавих традиційних обрядів та ритуалів.

Наразі в Івано-Франківському національному медичному університеті навчається 653 студенти з Індії. В.о. ректора Микола Островський привітав студентів:

«У нас дуже велика діаспора студентів з Індії, і ми не можемо залишити їх без уваги. Ми тут, щоб підтримати їх і подякувати за те, що вони залишаються студентами вищого навчального закладу України навіть під час війни», – зазначив Микола Островський.

Святкування Дівалі стало важливим кроком до поновлення духу та єднання студентської спільноти в цей непростий період.