Франківські ліцеїсти передали нацгвардійцям гроші, які виграли на турнірі з історії (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

29 May, 2023 08:44

Поділитись публікацією
Франківські ліцеїсти передали нацгвардійцям гроші, які виграли на турнірі з історії (ВІДЕО)

Учні ліцею № 21 в Івано-Франківську передали 3 000 грн на підтримку Національної гвардії України. Ці кошти стали результатом перемоги команди школярів у “Міжшкільному турнірі з історії України”.

Школярі  Ірина, Світлана, Богдан і Софія розуміють необхідність допомоги військовим, які захищають їх країну. Їх перемога — це не лише особистий успіх, але й важливий крок до перемоги в усій війні.

“Наразі в нас — війна, ми розуміємо, що наші хлопці потребують допомоги. Вони нас захищають. Перемога у війні — є пріоритетом для всіх, не тільки для нас. Це — вклад в наше майбутнє”, — каже Богдан Боднар.

Гроші, передані ліцеїстами, будуть використані для придбання металошукачів, які допоможуть забезпечити безпеку військових, інформує “Галка” з посиланням на 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України.

“Я хочу подякувати від імені нацгвардійців батькам, які виховали таких чудових дітей, та вчителям. Наша героїчна нація — непереможна завдяки нашим дітям, які стараються долучитися до нашої перемоги”, — каже Михайло Селіванов.

Школярі також заявили, що якщо виграють наступний етап змагань з історії, знову передадуть гроші на допомогу військовим.