Франківські мальтійці проведуть вишкіл-навчання із приготування їжі на польовій кухні

Автор: Зелінська Тетяна

05 Oct, 2022 22:11

Поділитись публікацією
Франківські мальтійці проведуть вишкіл-навчання із приготування їжі на польовій кухні

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська приготувала близько 330 тисяч порцій їжі та 110 тисяч порцій чаю. Ще за часів Євромайдану мальтійці забезпечували харчуванням борців за незалежність України.

«Зважаючи на ситуацію сьогодення, кожному громадянину важливо тримати руку на пульсі і знати базові приготування їжі на польовій кухні. Реагуючи на виклики долі і «війну без правил», яку затіяла держава-агресор, нам треба знати, як забезпечити себе у не сприятливих умовах (за відсутності світла, газу…)», – йдеться у повідомленні.

Тому волонтери МСД вирішили провести вишкіл-навчання, щоб усі охочі змогли здобути знання, які є необхідними у теперішніх умовах. Кожен охочий матиме змогу здобути нові для себе навички та перейняти від мальтійців ті вміння та досвід, які ми здобували протягом багатьох років.

Навчання відбуватимуться 8-9 жовтня навпроти Катедрального Собору (м. Івано-Франківськ), інформує “Галка” з посиланням на “Західний курʼєр”.

Програма навчань:

– 8 жовтня – 12:00 та 15:00: теоретичні заняття

– 9 жовтня – 8:30: практичне заняття-приготування борщу на польовій кухні (500 порцій).